Program TVN-u o nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku będzie można zobaczyć całkiem sporo cenionych w przestrzeni modowej figur, na przykład redaktorki pism, znane modelki oraz światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która w ich ocenie najbardziej może nadawać się do roli modela lub modelki, dzięki czemu ten uczestnik automatycznie wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest oceną internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Produkcja TVN oferuje opcję rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co sezon zgłasza się spora ilość chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który uczestnik opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli jak i okładka w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, kto zostanie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. walczy wiele ciekawych modeli i modelek, dlatego też na pewno warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz