To przykre, że doczekaliśmy czasów, w jakich coraz to głośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - niedobór wody i wyniszczenie ekosystemu to największe kłopoty, z jakimi powinniśmy mierzyć się już dzisiaj. W jakim miejscu rozpocząć zmianę? Najłatwiej będzie od własnego życia i domu - zacznijmy wykorzystywać to, co jeszcze zapewnia nam natura. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w jakim odnajdą Państwo przeróżne sprzęty i systemy do efektywnego gospodarowania deszczówką. Na witrynie znajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, by pomóc planecie, polepszyć komfort codziennego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się naturze. Eko to także niższe opłaty za wodę, to taka kolejna niesłychanie ważna zaleta dla ludzi, jacy otwarci są na ekologiczne propozycje oraz chcą wykorzystywać dobrodziejstwa natury, jakie spadają z nieba.


Internetowy sklep domiwoda.pl stosuje najświeższe zdobycze techniki, sprzedając interesujące, przetestowane oraz atestowane systemy używające wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z pomyślnością wykorzystać w ogrodzie. W jakim miejscu można zamontować wskazane sprzęty? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolnicze i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie mieszkamy i gdzie jest dostęp do wody deszczowej. Domiwoda.pl to sklep dedykowany również dla mieszkańców, jacy zastanawiają się, w jaki sposób wykorzystać wodę deszczową do własnych potrzeb - na witrynie internetowej znajdują się odpowiednie kategorie, w jakich zamieszczone są urządzenia, gotowe platformy pozyskiwania wody czy też ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, składować i filtrować deszczówkę.


zbiornik na deszczówkę 3000l


Specjaliści z domiwoda.pl pomagają też w uzyskaniu dofinansowania na określone systemy oraz instalacje ekologiczne, jakie wykorzystają deszczówkę. Pomoc w przeprowadzeniu wszelkich procesów urzędowych, zamontowanie systemu oraz uruchomienie - jeżeli pragną Państwo przekazać to wszystko pod opiekę fachowców, serdecznie zapraszamy na domenę po znacznie więcej informacji. Razem z dobrym zaangażowaniem i zmianami w obrębie swojego otoczenia jesteśmy w stanie ocalić planetę - gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z pełną propozycją, a w razie pytań - zachęcamy do kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz