Jeszcze w 2019 roku miały paść obietnice, że w aktualnym roku firma Sony okaże nam swoją świeżą produkcję - PlayStation 5. Co prawda pośród graczy w dalszym ciągu propagowana jest ostatnia konsola i nic nie wskazuje na to, aby zaciekawienie nią mogło się zmniejszyć. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na wyprodukowanie konsoli nowej generacji, w związku z czym gracze z niecierpliwością czekają.

Nowe zastosowania technologiczne w PlayStation5

Japońska firma Sony już kilka razy udowadniała, iż jest pionierem wśród innych firm tego typu i może zdziwić klientów. PlayStation 4 zawiesiła niezwykle wysoko poprzeczkę innym firmom na rynku - wszystko przez totalnie innowacyjną jakość, jakiej wcześniej nie zaoferowała żadna inna marka. Grafika, niesamowicie wyczulone pady, gry najnowszej generacji - gracze oczywiście potrafili docenić tego typu wszystkie detale oraz przez to teraz PlayStation4 jest najlepiej sprzedawaną konsolą wszech czasów.

Niestety premiera PS4 nie była pozbawiona problemów z początku - Japończycy zamierzali podnieść różnego rodzaju granice technologiczne (co finalnie im wyszło), lecz dzień premiery i przedpremierowe zaprezentowanie konsoli PS4 wzbudziły różne uczucia. Klientom, którzy byli zaprzyjaźnieni z rewolucyjną konsolą PS3, nie w stu procentach pasowały przykładowo kontrolery, ponieważ na starcie wydawało się, że są niezwykle nieforemne. Definitywnie pady miały zasadniczo zmienioną formę, ale problemem pozostała inicjalna wersja PS4. PS4 miała kłopot z przegrzewaniem się, urządzenie było w stanie także samo się wyłączać.

Jednak po uwagach graczy oraz aktualizacjach wprowadzanych na bieżąco, okazało się, że jednak firma Sony idzie w dobrym kierunku, a wypuszczona konsola dostała łatkę legendy. Jednak nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które wiele fanów niesamowicie ciepło wspomina.

Czy PlayStation5 będzie analogicznym przypadkiem?

Na pewno każdy człowiek czy pasjonat technologicznych świeżynek z niecierpliwością czeka na ukazanie się najświeższej konsoli. Marka Sony potwierdziła, iż gry poznane na PlayStation4 ruszą na przyszłej konsoli (ale nie zadziała w drugą stronę, co wielu graczom się nie spodobało). Słychać na chwilę obecną pierwsze informacje o problemach z zamówieniami przedpremierowymi - rzekomo japońska firma nie może się wyrobić z taśmą produkcyjną, jednakże nie wiadomo, czy nie są to aby tylko złośliwe głosy hejterów. W Sieci wyskakują się kolejne informacje również o tym, że PlayStation 5 ma rzekomo problemy z rozdzielczością 4k. Jednak i w tym przypadku pewne nie jest, jak jest w rzeczywistości. Wszystko wyjdzie na jaw w momencie premierowego ukazania się sprzętu, czyli dziewiętnastego listopada 2020.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz